АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Се шири дупката во таванот на ЈЗУ Општа Болница Охрид

Дупката на плочата меѓу приземјето и првиот кат во “Нервно одделение” се шири и станува се поопасна, вели читател од Охрид 1 кој во нашата редакција испрати видео .

 

фото: PRTSC