АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Крводарителска акција, биди хуман спаси живот!

Денеска со почеток од 9 часот во просториите на охридската Гимназија ќе се одржи крводарителска акција.

Акцијата е во организација на Црвен крст Охрид, а ќе трае до 13 часот.

 

Црвен крст Охрид