АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

Тепачка пред објект на Железничка

Две лица ( роднинска врска браќа ) од охридско село, предизвикале инцидент пред угостителски објект на ул. Железничка во Охрид
Лицата се приведени и задржани во полиција.