АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

(ФОТО) Сообраќајка на „Сирма Вoјвода“

Утрово во утринскиот шпиц дојде до сообраќајна незгода на улицата „Сирма Војвода“ во која нема повредени и е причинета само материјална штета.