АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

(ФОТО) ЈП Охридски Комуналец на терен

Чистење и средување на ул.15ти Корпуд па се до градските гробишта
🍀Разубавување на градот, садење цвеќиња на повеќе локации,
информираат од ЈП Охридски Комуналец.