АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ФОТО) Се реконструира тротоарот на Булевар ,,Туристичка,, кај бензиската ,,Билјанини Извори,,

Деновиве отпочна рекнструкција на тротоарот на Булавер Туристичка на потегот кај бензиската станица .,,Билјанини Извори,,