АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

Поради дефект прекин на вода на неколку улици во Охрид

Поради настанати два одделни дефекти на водоводната мрежа, денес од 09:00 часот неколку часа без вода ќе бидат корисниците на улиците ” Петар Поп Арсов” , “Ирена Мирка Гинова” и дел од С.Велгошти, информираат од ЈП Водовод Охрид.