АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ФОТО) Сообраќајна незгода на ул ,,Јане Сандански,,

На улицата Јане Сандански во Охрид се случи помала сообраќајна несреќа во која според првите неофицијални информации нема посериозно повредени и нема настрадани лица.
Сообраќајот на улицата се одвива наизменично по една коловозна лента, а полицијата врши увид.