АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ФОТО) Пролетта пристигнува на брегот на Охридско Езеро

Пролетта почнува денес во 16 часот и 33 минути. Во истовреме на јужната земјина полутопка почнува есента.