АктуелноВидеоОхрид

(ВИДЕО) Вака изгледаше плажата пред Метропол окована во мраз во 2017 г

Во 2017 година Македонија беше зафатена од силно снежно невреме со многу ниски температури.

Ве потсетуваме како изгледаше плажата Метропол окована во мраз.