четврток, февруари 29, 2024
АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ФОТО) Изгоре автомобил на улица “Галичица”

Доцна синоќа изгоре автомобил, марка “Форд” на улица “Галичица”. Се превземаат мерки за расчистување на случајот.