АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

Пецаков за скратената химна: Срам невиден!

Најгеноцидна влада шо некогаш имала Македонија‼️
Поданичка, без никакво достоинство национално и со геноцидни идеи за македонскиот народ‼️
Срам невиден., напиша во својата ФБ објава градоначалникот Пецаков.