АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Барби Африка се слика пред елката во Охрид

Познатата Српска инфлуенсерка Барбара Миленковиќ, Новогодишните празници ги поминува во Охрид. Таа вака синоќа за време на прославата на плоштадот позираше пред елката на градскиот плоштад. Барбара Миленковиќ која на ТИК ТОК има три и пол милиони следбеници, а на Инстаграм над 500 000, се појавува под името Барби Африка и е Мага популарна инфлуенсерка низ земјите од ЕХ ЈУ просторите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARBARA MILENKOVIĆ (@barbiafrika)