АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ФОТО) Градоначалникот Пецаков со семејна фотографија за именденот

По повод својот именден, градоначалникот на Охрид Кирил Пецаков, објави семејна фотографија на Фејсбук, заедно со сопругата и двете синчиња.

Во објавата Пецаков напиша:

За многу години да е денов!
May be an image of 2 people and people smiling