четврток, февруари 29, 2024
АктуелноВидеаВидеоОхрид

Објавена монографија за Марко Пејчиновски „ОДИСЕЈА 2022“

После успешно реализирање на планот за лето 2022 запознајте се и доживејте ги моите авантури низ страниците на монографијата која ја спремивме со тимот.
ОДИСЕЈА 2022, напиша на својот ФБ профил охрискиот пливач кој ја воодушеви македонската но и светската јавност со своите подвизи.

извор: ФБ Марко Пајчиновски