АктуелноОхрид

(ФОТО) Сообраќајна несреќа кај Враништа, причинета матерјална штета

Доцна вечерва се случи сообраќајна несреќа кај Враништа. Во истата се судрија две патнички возила. причинета е  матерјална штета. Полицијата врши увид.

 

извор: Охрид 1