АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

ГРК Охрид замина на базични подготовки во Маврово

ГРК Охрид замина на базични подготовки во Маврово до 17.08.2022!

?️На 13ти (сабота) и 16ти (вторник) ќе се одиграат два контролни меча со екипата на РК Еурофарм 2 во салата во Маврово!