АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Спектакуларно запросување во Охрид

Спектакуларно запросување во Охрид.  Даниел за запроси Ивана на малото пристаниште. Среќната двојка пристигна со катамаран, а по кажаното судбоносно „ДА“ имаше и огномет.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @ohrid.1

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @ohrid.1

Екипата на ONE MEDIA им посакува многу среќа.

Видео: Охрид 1