АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ВИДЕО) Уште една успешно препливана релација од 22 километри на Марко

Успешно препливани 22 километри на релација Струга – Градиште со време од 6 часа 53 минути 20 секунди. 6/10