АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

Охридскиот фаворит Александар Јосифовски вечерва во големото финале на ,,Гранд ѕвездите,,

Охриѓанецот Александар Јосифовски вечерва ќе се натпреварува во финалната вечер на ,,Ѕвездите на Гранд,,

Единствено што можеме да го поддржиме Александар да навиваме за него и да гласаме за негова победа преку смс порака за реден број 16.