АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

(ВИДЕО) Туристички автобус предизвика помала сообраќајна незгода во центарот на Охрид и колони возила

Туристички автобус кој заглави во централното градско подрачје, предизвика сообраќајна незгода. Притоа предизвика и поголема колона возила.