АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ФОТО) ЈП Охридски Комуналец ја расчитува чаршијата по силниот дожд

ЈП Охридски Комуналец на терен веднаш по силниот дожд и наносите во центарот на градот и охридската чаршија.