АктуелноОхрид

(ФОТО ВЕСТ) Пецаков и Донев трчаа за тимбидингот на лицата со ретки болести на Охрид

Заедно со претседателот на Советот на Општина Охрид, Сашо Донев сме дел од тимбилдингот на ретките болести кој по шестти пат трча на Охрид ТрчаТ., напиша на својот ФБ профил градоначалникот на Охрид, Кирил Пецаков.

извор: ФБ Кирил Пецаков
фото: Кирил Пецаков