АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ФОТО) ЕКО ФАП зеде учество во организацијата на големиот верски празник Спасовден

Честа е наша што зедовме учество во организацијата на големиот црковен празник Вознесение Господово – Спасовден!
Ја славиме и сакаме нашата црква!
-пишува во ФБ објавата на ЕКО ФАП.