АктуелноОхрид

(ФОТО) Екипите на ЈП Охридски Комуналец на терен

Се коси тревата во населба Христо Узунов
👉Чистење и миење на ул.Григор Прличев, после ставање во функција на нова водоводна мрежа, информираа од ЈП Охридски Комуналец.