АктуелноОхрид

(ФОТО) Врачени наградите за најуспешните на Европскиот куп во параглајдинг кој се одржа во Охрид

Денеска ги врачивме наградите за најуспешните на Европскиот куп во параглајдинг, кој викендов се одржа во Охрид.
? Честитки до сите учесници и до добитниците на наградите.
? Честитки и за успешната организација од страна на FlyOhrid и Воздухопловната федерација на Македонија.
? Настанот беше поддржан од Општина Охрид.
-напиша во својата ФБ објава градоначалникот Пецаков.