АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Роденденски попуст во Хотел Тино- Свети Стефан

Драги гости, по повод нашето 7 годишно постоење, Ве покануваме во сабота на 23 април, да го искористите попустот од 20% на сите ресторански услуги 🎉🥂
Уживајте во вкусот на нашата кујна, врвната услуга и релаксирачката атмосфера 🌅
Посетете нé!