АктуелноОхрид

(ФОТО) Екипите на Паркови и зеленило при ЈП Охридски Комуналец на терен

Се санираат гранки и зеленило од силното невреме во текот на вчерашниот ден
🌳Се врши засадување на 35 јавори на потегот од мини маркет до кружното Нас.Билјанини Извори
-информираат во ФБ објавата од ЈП Охридски Комуналец.