АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Пецаков: Утре на Градскиот плоштад, охриѓани ќе имаат можност заеднички да го проследат фудбалскиот натпревар помеѓу Македонија и Португалија

Утре (29.03), на Градскиот плоштад, охриѓани ќе имаат можност заеднички да го проследат фудбалскиот натпревар помеѓу Македонија и Португалија.
👉 Натпреварот започнува во 20:45 часот. Ве поканувам сите заедно од Градскиот плоштад да испратиме поддршка до нашата репрезентација, напиша во својата ФБ објава градоначалникот Пецаков.