АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Нов современ изглед на базенот и спа центарот на хотел “Тино” Охрид

Беспрекорен изглед и понуда која не се пропушта.
Базенот и спа центарот, со нов современ изглед, се спремни за Ваше уште покомплетно уживање 💦
Февруарските понуди се во тек – 1.650 денари по лице во двокреветна соба, полу пансион услуга ✨
Резервирајте навреме!
☎️046209340
📞071352706
📧tino_svstefan@t.mk