АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

Градоначалникот Пецаков не е позитивен на КОВИД 19

По шо гледам дека се шири брзо, интересна тема како и да е …
👉 се тестирав,не заради симптоми туку заради патување во странство и најбитно и до ден денес никакви симптоми
‼️немат полошо ко ќе се составуваат текстови по охридски кафани, без да се јавите и да прашате,
напиша во својата ФБ објава градоначалникот Пецаков.