АктуелноИздвојувамеНаш ИзборНаш изборОхрид

Apartmani.mk: Платформа за директни резервации без провизии

Драги охриѓани и посетители на прекрасниот град Охриди околните места, со огромно задоволство ви ја претставуваме Apartmani.mk, најиновативната платформа за краткорочни изнајмувања во Македонија и Грција! Нашата визија е да го трансформираме изнајмувањето и сместување во едноставен и достапен процес за сите – без провизии и без дополнителни трошоци!

Што нудиме:

 • Секогаш без провизии и скриени трошоци: Заборавете на скапи провизии и дополнителни трошоци. Со Apartmani.mk, сите резервации се директни и бесплатни, што значи дека сопствениците добиваат 100% од цената на изнајмувањето.
 • Лесно и брзо резервирање: Нашата платформа е дизајнирана за брзо и лесно пребарување и контактирање. Нема повеќе комплицирани процеси и непотребни чекори.
 • Широк избор на сместувања: Од луксузни апартмани до пријатни куќички на плажа, Apartmani.mk има нешто за секого.
 • Интерактивна мапа и современ интерфејс – Како Airbnb и Booking.com! Нашата платформа е опремена со интерактивна мапа која ви овозможува лесно да го најдете и изберете вашето идеално сместување според локацијата. Со функцијата за пребарување на интерактивна карта, можете лесно да ги пронајдете совршените апартмани според вашата локација и потреби. Едноставно пребарувајте како на Airbnb и Booking.com, и откријте ги најдобрите сместувачки капацитети!
 • Респонзивен дизајн: Apartmani.mk е целосно оптимизиран за сите уреди, обезбедувајќи беспрекорно искуство без разлика дали користите компјутер, таблет или мобилен телефон.

Клучни зборови за рангирање:

Apartmani.mk е создаден за да обезбеди најдобро искуство за краткорочно изнајмување, и ние сме посветени на рангирање на Google за клучните зборови како што се “apartmani”, “apartmani mk“, “booking mk“, “ohrid booking”, “skopje booking” и слично.

Моментална достапност и идни планови:

 • Достапни земји: Во моментот, Apartmani.mk е отворен за Македонија и Грција. Сите кои имаат сместувања во овие земји можат да ги објават своите сместувања бесплатно на нашата платформа.
 • Идни земји: Нашите следни земји ќе бидат Србија, Бугарија, Албанија, Косово, Црна Гора и Хрватска.
 • Јазици: Во моментот платформата е достапна на македонски и англиски јазик, но наскоро ќе додадеме повеќе јазици за да им служиме на уште повеќе корисници.

За кого е наменет Apartmani.mk?

Apartmani.mk е совршен за сите кои бараат флексибилно и поволно сместување, било да сте турист кој ја истражува Македонија и Грција, деловен патник кој бара комфор или семејство кое сака релаксиран одмор.

Како функционира:

 1. Пребарај: Внесете ја вашата посакувана локација за да ги видите достапните опции преку нашата интерактивна мапа.
 2. Избери: Изберете го сместувањето кое најмногу ви одговара.
 3. Резервирај: Контактирајте го сопственикот директно преку нашата платформа и завршете ја резервацијата без никакви дополнителни трошоци.

Зошто да го изберете Apartmani.mk?

Apartmani.mk е создаден со цел да ги елиминира непотребните трошоци и да овозможи директна комуникација помеѓу сопствениците и изнајмувачите. Веруваме дека транспарентноста и едноставноста се клучни за позитивно искуство при изнајмувањето на сместување.

Започнете денес!

Посетете не на Apartmani.mk и откријте нов начин на изнајмување и сместување – без провизии, без трошоци за резервации, секогаш целосно бесплатно!

Со почит,
Тимот на Apartmani.mk