Наш ИзборНаш изборОхрид

(ВИДЕО/ФОТО) Сообраќајна незгода помеѓу велосипедист и автомобил на ул.”Питу Гули”

Сообраќајна незгода се случи попладнево на ул.”Питу Гули” помеѓу велосипедист и патничко моторно возило.