Наш ИзборНаш изборОхрид

ПЛАН Б со ПОПУСТ од 50% на денот на роденденот

Кафе барот „План Б“ и годинава традиционално на 17 јануари го одбележува својот роденден. По повод роденденот 50 проценти попуст и музика во живо со „Компас Бенд“