АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

Денес без вода корисниците од населбата Видобишта

Поради настанат дефект на водоводната мрежа, денес од 09:00 часот, неколку часа без вода ќе бидат корисниците од населбата Видобишта, информираат од ЈП Водовод Охрид