АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Се урива бетонска база – дивоградба лоцирана во близина на улица 15 Корпус

Се урива бетонска база – дивоградба лоцирана во близина на улица 15 Корпус…

Видеото од денешната акција во продолжение.

видео: Охрид 1