АктуелноОхрид

ГРК Охрид извојува победа 26:21 во 8 плеј-оф коло над Еурофарм Пелистер 2

ГРК Охрид извојува победа 26:21 (12:10) во 8 плеј-оф коло над Еурофарм Пелистер 2.