Младинците победнички низ Прилеп во 11тото коло во А групата! – Ohrid1
недела, февруари 25, 2024
Охрид

Младинците победнички низ Прилеп во 11тото коло во А групата!

РК Филип ИС 10 – ГРК Охрид (9:15) 18:34
????Во следното коло младинците на ГРК Охрид го играат дерби натпреварот со екипата на РК Пролет во СРЦ Билјанини Извори!
May be an image of 2 people and people standing