четврток, февруари 29, 2024
АктуелноОхрид

Физички ја нападнал мајка си во семејниот дом во Охрид

На 16.12.2022 во 20.20 часот во СВР Охрид, пријавено е дека лице  од Охрид во семејниот дом физички ја нападнал неговата мајка.

По документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

 

СВР