АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Денес натпревар ГРК Охрид – РК Младост

ГРК Охрид во рамки на Купот на Македонија, денеска (сабота), ја пречекува екипата на Младост од Богданци.
Средбата се игра во 17:30 часот.
Влез слободен!