среда, февруари 28, 2024
АктуелноОхрид

Скршено стаклото на Тутунска банка во центарот во Охрид

Скршено стакло на НЛБ Тутунска банка во центраот во Охрид. Неофицијално стаклото е скршено со камен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ohrid1.com (@ohrid.1)

Наскоро повеќе …