МагазинНаш ИзборНаш изборОхрид

(ФОТО) „Гореше“ небото над Охридско Езеро – неверојатно убави бои на зајдисонцето

Од боите на небото над Охридско Езеро застанува здивот.

Фотографиите се направени вечерва на зајдисонце.