UncategorizedАктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Сообраќајна несреќа кај Рача – се судрија автомобил и мотор

Предмалку се случи тешка сообраќајна несреќа кај Рача. Во истата учествуваа автомобил и мотор.  За причините на несреќата по завршувањето на истрагата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ohrid1.com (@ohrid.1)

Инаку поголем дел од булеварот Св. Наум Охридски кој е под Македонија пат не е осветлен. Дали поради дефект или пак се штеди енергија не знаеме. Но, препорачуваме возачите кои се движат по овој патен правец да возат максимално внимателно.

извор: Охрид 1

видео: Охрид 1