четврток, февруари 29, 2024
АктуелноМакедонијаНаш ИзборНаш изборОхрид

Жена натепала маж на улица АСНОМ во Охрид

Рано утрово околу 4 часот жена физички нападнала маж на улицата АСНОМ во Охрид при што му задала повеќе удари по главата и телото.

Мажот кој не можел да се одбрани од нападот на жената повикал полиција.

Случајот бил пријавен во полиција која работи на понатамошно процесуирање на случајот.