АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Тепачка на брод на пристаништето во Охрид

На брод во пристаништето во Охрид се случила тепачка во која учествувале три лица.
Тројцата се приведени од страна на полицијата и превземени се мерки за процесуирање на случајот.