АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ВИДЕО) Ебру и Чеди во прегратки со најблиските во Охрид, таа заигра на една од плажите!

Пристигнаа во раните утрински часови а веќе направија голем бум во текот на денот низ Охрид. Најпрво беше средбата и топлите прегратки со најблиските на Чеди и Ебру во Охрид.

Потоа следуваше разглед на градот и секако преубавиот помин на една од познатите охридски плажи каде Евру не го криеше задоволството да заигра.

Повеќе оможете да видете во ВИДЕОТО 

 

 

принтскрин Инстаграм , Ебру Шахин