АктуелноОхрид

Неколку автомобили оштетени на „Петар Поп Арсов“

Денес околу 4 часот наутро, во Охрид се случила физичка пресметка помеѓу неколку лица при што се оштетени неколку автомобили на улицата „Петар Поп Арсов“.

извор: Охрид 1