АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ФОТО) Некој намерно ја уништува природната плажа со песок кај Сараиште

На социјалните мрежи објавени се фотографии од намерно уништување на природната песочна плаѓа кај Сараиште со поставување на ситен песок.

 

 

фото ФБ