АктуелноВидеоИнтервјуа

ПРУСТОВ ПРАШАЛНИК со Константин Георгиески

Што претставуваат Памела Андерсон , Спајдермен и Клеопатра за Константин Георгиески ? На која воена битка се воодушевува и каква психичка состојба имал на 31 декември 2019 ?

Како сака да умре, каде би живеел ако не во Охрид и уште дваесетина други прашања и одговори во првото издание на новиот серијал „Прустов Прашалник“ кој стартува на нашиот Јутуб канал и нашите портали.

ВИДЕО:

Видео: One Media

Фото: Архива