АктуелноВидеаОхрид

(ВИДЕО) Тешка сообраќајка на булевар „Туристичка“

Во незгодата, во која е причинета поголема материјална штета учествуваа две возила марка Audi и BMW, објави Охрид прес.

Од СВР Охрид најавуваат повеќе детали во текот на денот.,

 

извор: ОхридПрес фото/видео: ОхридПрес